🔴 Przedstawiciel handlowy Thermomix Ewa Baran😍- Wybierz prezentację 👌

przedstawiciel handlowy thermomix Ewa Baran

Twój przedstawiciel handlowy Thermomixa!

Cześć jestem Ewa i czaruję z Thermomixem! Ty też możesz!

Zaproś mnie do siebie a pokażę Tobie, Twojej rodzinie i znajomym co zyskasz decydując się na Thermomix!

Pokażę Ci jak gotować:

 

Prezentacje Thermomix do wyboru

Do wyboru masz 3 prezentacje. Sprawdź który styl najbardziej Ci odpowiada. Dostosuj prezentację do czasu, który posiadasz. A możesz chcesz pomocy w zorganizowaniu party dla znajomych? Napisz lub zadzwoń do mnie a ustalimy jakie są Twoje potrzeby i co możemy gotować, żeby najlepiej zaprezentować Ci funkcje Thermomix

 

Umów się na prezentację!

Napisz lub zadzwoń! 
[email protected]
798 75 75 44

Co zyskujesz decydując się na prezentację u mnie?

Pomysły na obiad

Regularnie testuję przepisy z cookidoo i tworzę swoje własne. Sprawdzone przepisy dostosowuję do użytkowania w Thermomixie. Zapraszam do mnie na stroonę na Facebooku. Korzystaj z tego co robię!

Dieta z przepisów na cookidoo

Po zakupie Thermomixa przybrałaś nieco kilogramów? A może chcesz się zwyczajnie zdrowo odżywiać? Dołącz do naszej grupy i podpatruj gotowe przepisy z cookidoo, które możesz przyrządzać i jeść bez wyrzutów sumienia!

Pomysły na lunchbox dla dziecka

Nie masz pomysłu na lunchbox dla dziecka? Przygotowałaś znowu dzieku kanapkę i masz wyrzuty sumienia? Dołącz do naszej grupy dziel się swoimi przepisami i podpatruj co gotują inni!

Czy Thermomix jest dla mnie?

Korzyści z Thermomixa opisałam tutaj

Tutaj opisałam ile jesteś w stanie oszczędzić z Thermomixem miesięcznie

A tutaj możesz sprawdzić czy Thermomix jest dla Ciebie!

 

Dlaczego warto kupić Thermomix?

Umiesz gotować i Thermomix nie jest Ci potrzebny?

Thermomix wraz z platformą cookidoo to kopalnia pomysłów. Do Twojej dyspozycji Vorwerk oddał ponad 3000 przepisów w języku polskim oraz 48 tys. przepisów z całego świata.

Thermomix to 12 urządzeń w jednym. Teraz dużo szybciej wyrobisz ciasto, zmiksujesz produkty czy zmielisz składniki na hummus czy masło. Dodatkowo, on pracuje a w tym czasie Ty możesz robić coś innego.

Szukasz pomysłów i inspiracji?

Cookidoo to kopalnia pomysłów i przepisów. Obecnie jest ich blisko 50 tys. Regularnie dodawane są nowe. Wpisz składniki które posiadasz a uzyskasz listę przepisów wraz ze zdjęciami.

Jesteś na diecie?

Thermomix to świetny start dla Twojej diety. Na naszej grupie – wymieniamy się przepisami niskokalorycznymi. Dostępna jest również dieta dr Dąbrowskiej na Thermomix.

Planowanie posiłków

Masz problem z planowaniem posiłków? Kupujesz i jesz kompulsywnie? Sprawdź listę zakupów i tygodniowy harmonogram dostępne w Thermomixie!

Alergie i nietypowe wymagania dietetyczne?

Cookidoo to ogromna baza kolekcji z daniami dostosowanymi do alergii pokarmowych. Znajdziesz dania bez nabiału, bez glutenu, z niskim IG, niskowęglowodanowe. Sprawdź masz gotowca! Szybko przygotujesz również bezglutenowe mąki

Gdzie dojeżdżam na prezentacje z Thermomixem?

Nie ma Twojej miejscowości? Zadzwoń i zapytaj czy dojadę! –> 697548970

Thermomix Radom

Thermomix Kielce