Kontakt

Cześć!
Mam na imię Ewa a z kuchnią rzadko mi było po drodze… Szczególnie kiedy dzieci podrosły i zaczęły mieć swoje wymagania. Jeśli nie podałam pierogów albo czegoś na słodko, nie jadły wcale. Ileż można było w kółko gotować to samo… Rosół, pierogi, sznycel, naleśniki, rosół…
Nie miałam też czasu, żeby eksperymentować. Jestem bardzo aktywna zawodowo, biegam i dzielę z mężem, a praktycznie już z całą rodziną pasję do muzyki. Nasz kalendarz zapełniony jest koncertami, festiwalami. Z synem gramy na gitarze. Resztki wolnego czasu staram się skrupulatnie podzielić między aktywności z dziećmi, Netflixem i od niedawna partyjką szachów z mężem 🙂
Odkąd w kuchni jest Thermomix, wróciłam do gotowania. Owszem, nie jest to rozwiązania wszystkich moich problemów ale zdecydowanie ułatwia życie. Dostęp do bogatej bazy przepisów sprawia, że od dawna na pytanie „Co jutro na obiad”, zawsze znajduje się odpowiedź 🙂 Do tego dzieci pomagają mi w kuchni. Pudełko ze świecącymi diodami i ekranem z przepisami to idealna motywacja do gotowania 🙂 Teraz wiem, że czas spędzony w kuchni jest najlepszy gdy spędza się go wspólnie z rodziną. Znajdujemy czas na to by wspólnie zjeść i sprawia nam to ogromną frajdę. Zaczynamy rozumieć Włochów 🙂 Trzeba było zmienić blat na duży kuchenny stół ale nie żałujemy tej decyzji. Tak jak zakupu Thermomixa.

Kiedy zobaczyłam pierwszy raz TM3 nie przemówił do mnie. Dopiero w TM5 się zakochałam. Obawiałam się tej decyzji więc rozpoczęłam testową współpracę. Miałam trochę czasu na sprawdzenie się w roli sprzedawcy i testowanie Thermomixa. Już po kilku dniach wiedziałam, że musi z nami zostać! Ja również zostałam w Vorwerku jako przedstawiciel handlowy. 

Nie lubisz spędzać w kuchni długich godzin. Sprawdź moje przepisy. Zapraszam!

przedstawiciel handlowy thermomix

798 75 75 44

Zdrowo

Odkąd mam Thermomixa zaczęliśmy jeść zdrowo. Robimy swoje mąki, pieczemy pieczywo, mam tez również kontrolę nad tym ile jest cukru w ciastach - bo je piekę sama.

Szybko

Thermomix krok po kroku pokazuje co i jak gotować dzięki temu każda minuta jest dobrze wykorzystana. Jeśli szukasz szybkich przepisów, znajdziesz informację o takich na cookidoo.

Oszczędnie

Z Thermomixem również zaoszczędzisz. Ile? Sprawdź tutaj.